E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Letra e ambasadës franceze, Rama: Nuk kam sulmuar asnjë aleat, ambasada gaboi, unë nuk heq asnjë presje

6248 aksidente rrugore e 159 viktima në 2020, Urgjenca Mjekësore: Stop luftës së heshtur!

Denoncimi i PD: Bashkia e Vaut të Dejës po vjedh 336 mln lekë me projektin e shkollës të rikonstruktuar nga Ambasada Amerikane

 Me temperaturat nën zero, MAS thekson në thirrjen për shkollat të lënë dritaret e klasave hapur ose t`i ajrosin të paktën 5-6 herë në ditë.

Të hënën (dot) Kuvendi i Shqipërisë nis punimet. Kryetari i Kuvendit njoftoi se gazetarët Gramoz Ruçi dhe kamerat nuk do të hyjnë në sallë.

 Mbi 95 milionë të infektuar në të gjithë botën me Covid-9, prej të cilëve mbi 2 milionë persona nuk ia kanë dalë duke humbur betejën me koronavirusin. Në vendin tonë, dje (17 janar 2020) janë regjistruar 474 raste pozitivë.

Ditari politik

Të fundit