Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ PD për inceneratorët: U injorua financimi 4 mln euro i BE, vrapuan pas një propozimi të pakërkuar 

■ “Xhelat i masakrave në Kosovë”/ Berisha dënon zgjedhjen e Bozhidar Deliq si nënkryetar i Parlamentit: Provokim i rëndë! 

■ Hidhen nga kati i 6-të i banesës në New York, aktori shqiptar dhe bashkëshortja e tij i japin fund jetës

■ Tërhiqet vala e nxehtë/ Si do të jetë moti këtë javë, s’do të mungojnë reshjet 

■ Sot protesta për Jonadën, skadon ultimatumi 72 orësh për Ramën

■ U shpall ‘non-grata’ nga Kosova, kush është Daria Aslamova, spiunia ruse që 'maskohej' si gazetare

■ Bajram Begaj zgjedh ‘skuadrën’ e tij, kush janë këshilltarët e presidentit të ri

Të fundit