Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ Jo vetëm në Tiranë, rastet kur është protestuar fuqishëm në samitet e BE-së

■ Ministri britanik: Shqiptarëve duhet t’u ndalohet e drejta për të kërkuar azil 

■ Refuzoi samitin në Tiranë, Rama “kërcënon” Vuçiçin: S’ka rrugë tjetër; Emigrantët, Rama flet për bisedën me Sunak: Më telefonoi vetë

■ Inflacioni dhe normat e interesit do të frenojnë rritjen ekonomike

■ IKMT hedh në erë me 70 kg eksploziv godinën e “Prestige Resort"

■ E lidhur:Shembja e "Prestige", regojnë Berisha dhe Noka

■ Primaret në PD, publikohen emrat e parë fitues

■ E lidhur:Luçiano Boçi shpallet kandidat i PD-së për Bashkinë e Elbasanit

■ “Primaret” në PD, Berisha: Sot e bëmë PD-në forcën politike më të fuqishme në Shqipëri

■ Fitoi "Primaret", kush do të përfaqësoje Shkodrën në parlament pas lënies së mandatit të Zef Hilës

Të fundit