Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

 

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Ish- kongresmenia republikane mesazh të rinjve: Koha të luftoni dhe të mbroni lirinë si studentët në 1990-ën 

Dalin pamjet nga baza ajrore në Kuçovë, komandanti i Forcave Ajrore: Do stërviten mjetet e NATO-s 

“I hap tender vetes”, Baçi: Kryebashkiakia e Roskovecit blen makina luksoze me taksat e banorëve

Donin të lidhnin krushqi me familjen Meta? Babai i djalit hedh poshtë pretendimin: Nuk dinim asgjë

Si fluturuan lekët e inceneratorit me parapagime për punë që nuk u kryen asnjëherë?

Berisha: Qeveria e krimit e ka mbushur paraburgimin me të pafajshëm, arrestohen vetëm për statistika

Të fundit