Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Tentoi t’i ikte policisë, aksidentohet ‘Benz-i’ me klandestinë në Këlcyrë, 8 të vdekur

E lidhur: Aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë, identifikohet drejtuesi i “Benz-it”

Humbi jetën shoferi dhe 7 klandestinë, pamje nga aksidenti tragjik në Këlcyrë

Hetimi i “The Sun”: Gangsterët shqiptarë po përdorin nënat shtatzëna për të marrë leje qëndrimi në Britani

Vrasja e vëllezërve Haxhia, gjykata dënon me 25 vite burg Klevis Allën

Debate në Komisionin e Shëndetësisë, socialistët nuk firmosin deklaratën e konfliktit të interesit

Zjarr në një banesë në Vlorë, humb jetën i moshuari

Nis punën Komisioni Hetimor për të dhënave në TIMS: Nga Rama e Balla kush do të thirren për të dëshmuar

Aksidenti me 8 të vdekur në Këlcyrë, Lela: Alarm për kampet e refugjatëve të Ramës

Olsi Rama dhe droga në Xibrakë, Kuvendi refuzon kërkesën e Bardhit për interpelancë me Ramën 

Berisha: Olsi Rama, do marrësh atë që meriton bashkë me vëllanë tënd

Denoncon Këlliçi: Molla-Qato vodhën edhe 600 mijë € me tenderin e klorit!  

Të shtëna me armë zjarri në Velipojë, një person i plagosur

Të fundit