Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Mediat britanike në alarm: Zyrtarët duhet ‘të eliminojnë’ bandat shqiptare, kanë korruptuar burgjet

Ilir Meta paraqitet në SPAK: Po shkoj te Dumdumani që s’guxon t’i përmendë emrin Ramës

Foto/ Dorëzohen bashistët, ndërrojnë logon e PD në rrjete sociale, pranojnë humbjen

Malltezi: Pse grupi i Bashës kanë marrë pjesë në asnjë protestë ndaj Edi Ramës apo Erion Veliajt!?

U thirr nga SPAK, Meta: Ja për çfarë u pyeta dhe pse nuk kam besim te Prokuroria Speciale

Bardhi kundër mazhorancës për anëtaret e KLGJ dhe KLP: Po shkelni ligjin 

Edhe delet në tubimin para Kushtetueses (Simbolika

U dhunua nga 4 persona, del nga koma avokati Sokol Mëngjesi

Apeli i riktheu vulën e PD-së Berishës, deputetët e parë që braktisin Bashën: S’na duhet opozitë e përçarë

Zgjidhen kandidatët për anëtarë në KLP dhe KLGJ, emrat dërgohen në Kuvend

Të fundit