Flash News

E-TJERA

Si parashikohet moti për sot?

Si parashikohet moti për sot?

Moti do të jetë me diell në perëndim si dhe vranësia mesatare në zonat malore.

Temperaturat minimale do të luhaten nga -5 -6 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të jenë 3 -6°C në veri , 11-13°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jete me drejtim Veri me shpejtësi 8-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 balle ne det te hapur.

Të fundit