Flash News

E-TJERA

Snajper, automatikë, antitankë, gjendet një arsenal armësh në një ndërtesë në Tiranë

Snajper, automatikë, antitankë, gjendet një arsenal armësh
Foto ilustruese

Një arsenal armësh është gjetur nga policia ditën e sotme në Tiranë.

Sipas News 24, arsenali i armëve është gjendur në një ndërtesë në zonën e Yrshekut në Tiranë.

Mësohet se në ndërtesë janë gjetur një snajper, dy antitankë dhe dy armë automatike.

Sakaq, në sajë të këtij operacioni është ndaluar një 53-vjecar, si pronari i ndërtesës ku u gjetën armët, por identiteti i tij nuk dihet ende.

 

Të fundit