Emëruesi i përbashkët i yjeve të Hollywood-it në këto kohë çmimesh

Gjithë janari ka qenë i mbushur me evente të ndarjeve të çmimeve për yjet e kinematografisë dhe një tjetër event shumë i rëndësishëm na pret në fillim të shkurtit.

Po flasim për “Oscars”, e kuptuat ju 😉

Në çdo event çmimesh, gjëja e parë që komentohet është parakalimi i yjeve në tapetin e kuq. Dhe kemi vënë re që këto kohë çmimesh, yjet e Hollywood-it kanë pasur një të përbashkët.

Emëruesi i përbashkët i shumicës kanë qenë këpucët: Jimmy Choo.

Kjo është një ndër markat e preferuara të yjeve të showbizz-it dhe kinematografisë. Këpucët që mbajnë këtë emër janë veshur dhe në filmin ikonik të modës “Djalli vishet me Prada”.

Nëse nuk e keni vënë re, yjet e kinematografisë kanë preferuar si këpuca në tapetin e kuq pikërisht këtë markë, dhe në po ju sjellim pak shijë të ‘Jimmi Choo” (që çdokush i dëshiron, çdo femër e kemi fjalën).

Olivia Wilde

Florence Pugh

Rachel Brosnahan

Renee Zellweger

Sandra Bullock

Tiffany Haddish

Renne Zellweger

Kate McKinnon