Flash News

E-TJERA

Aksident në Librazhd, makina me dy të rinj futet poshtë kamionit

Aksident në Librazhd, makina me dy të rinj futet poshtë kamionit

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të hëne në aksin Prrenjas-Librazhd.

Sipas informacioneve mësohet se një automjet është përplasur me një mjet të tonazhit të rëndë.

Thuhet se makina ka përfunduar poshtë kamionit dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur dy të rinj të cilët ndodheshin në mjet.

Menjëherë ata janë nisur drejt spitalit dhe raportohet se janë në gjendje të rëndë për jetën.

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Latest news