Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ "I hoqën naftën amerikanëve", Crawford i përgjigjet akuzave për mashtrim, pas deklaratës për lidhjen Rama-McGonigal

■ Bashkimi Evropian publikon aneksin për zbatimin e marrëveshjes Kosovë-Serbi, çfarë parashikon

■ Rekord aplikimesh/ 45.5% më shumë shqiptarë kanë kërkuar vizë në Britaninë e Madhe për 2022-shin

■ Ekspertët në Britani japin alarmin: Bandat shqiptare po përdorin sallonet e berberëve për aktivitete kriminale

■ “Vuçiç kishte urdhër nga Kremlini të mos firmoste”, Berisha për takimin në Ohër: Sa të jetë në pushtet, nuk ka marrëveshje me Kosovën

■ Arritja e marrëveshjes në Ohër, opozita në Kosovë reagon ndaj Kurtit: Mashtrim, humbje historike

■ Zgjedhjet presidenciale në Mal të Zi, Gjukanoviç dhe Milatoviç shkojnë në raundin e dytë

Latest news