Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në  [email protected]

Serbia “kërcënon” UEFA-n: Dënoni Shqipërinë dhe Kroacinë, ose braktisim Evropianin

I duhet një “mrekulli” me Spanjën, shanset e Shqipërisë për kualifikim nga grupet

Berisha flet për median rumune: Florian Koldea është lidhja e vërtetë e Ramës me Sinaloan

Alibeaj njofton largimin nga grupi parlamentar

Njoftoi familjarin për operacionin antidrogë, pezullohet polici në Tiranë

“Kujdes nga temperaturat”/ Agjencia Kombëtare paralajmëron: Rreziku më i madh sot dhe nesër 

VOA: SHBA dhe BE të pakënaqur me qeverinë Rama, dështon “lufta” kundër krimit dhe korrupsionit 

Shitet për shifrën rekord fanella me numrin 10-të e Nedim Bajramit 

 

 

Latest news