Flash News

POLITIKOFF

Ardian Bujupi publikn këngën e tij më të re

Ardian Bujupi publikn këngën e tij më të re

Sezoni i hiteve te verës ka filluar dhe Ardian Bujupi është ndër të parët që ka publikuar projektin e tij më të ri.

Ardiani ka publikuar këngën “Paname” e realizuar në gjuhën gjermane dhe shqipe. Kënga erdhi e shoqëruar me videoklip po ashtu dhe mund ta dëgjoni në linkun e mëposhtëm.

Këngëtari  ka paralajmëruar se së shpejti do të publikojë një album të ri – një projekt shumë i rëndësishëm ky për këngëtarin.

Latest news