Foto/ 10 vite bashkë, Miley Cyrus reagon për lajmet e divorcit me Liam Hemsworth

Xhirimet e filmit “The Last Song” në vitin 2019 shërbyen për njohjen e Miley Cyrus dhe Liam Hensoworth.

Romanca që po përjetonin në film, u kthye në një romancë të vërtetë dhe dyshja kanë tashmë 10 vite bashkë, ku në fund të dhjetorit të 2018-ës edhe u martuan.

Por së fundi përflitet për ndarjen e dy aktorëve.

Miley Cyrus, i është përgjigjur thashethemeve se martesa e saj me Liam Hemsworth ka marrë fund duke festuar përvjetorin e 10-të së bashku.

Pavarësisht këtyre spekulimeve, ajo festoi 10-vjetrin e lidhjes me 29-vjeçarin duke publikuar një “screenshot” nga një artikull që shkruante se çifti po shkonte drejt ndarjes.

Ndërsa krah fotos Miley shkroi: “Gëzuar 10-vjetorin dashuria ime.”