Foto nga fëmijëria e Duas, Duki fjalë të ndjera për të bijën

Dua Lipa sot ka ditëlindjen dhe mbush 22-vjeçe. Në një moshë fare të re, Dua ka arritur majat e suksesit me dhjetëra çmime shumë të rëndësishme dhe e dëgjuar në gjithë botën.

Në mesin e qindra urimeve, ai që dallon është pikërisht i Dukagjin Lipës, babait të Duas, siç njihet në rrethin shoqëror në Kosovë si Duki.

Përmes një foto në Instagram, Duki ka postuar momentet me Duan e vogël dhe shkruan:

“Ti do mbetesh gjithmonë dashuria ime e parë dhe unë gjithmonë do të të mbështes. Gëzuar ditëlindjen. Të dua.”

 

View this post on Instagram

 

You will always be my first love and I will always have your back. Happy birthday @dualipa 💝Love you ❤️❤️❤️

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa) on