Gigi Hadid me flokë të shkurtër dhe të zinj dhe “topless”

Gigi Hadid është një prej modeleve më të bukura e të kërkuara në gjithë botën. Prej kohësh, Gigi ka një pamje: flokë të gjatë e të bukur, biond.

Mirëpo, 24-vjeçarja ka treguar që është po aq e bukur dhe seksi edhe me flokë të shkurtër, të zinj. Gjatë xhirimeve për “Chanel”, në çatinë e Opera Garnier në Paris, të mërkurën, bukuroshja është paraqitur me një look krejt ndryshe.

Modelja u pa me një paruke teksa xhironte reklamën e re dhe flokët e shkurtër dhe të zinj e transformonin totalisht.

Gigi ishte e gjitha topless dhe mundohej të mbulonte gjoksin me duar, në të cilat kishte vendosur disa doreza!