KRYESORE

Horoskopi – 5 qershor 2019

Horoskopi – 5 qershor 2019

Dashi

Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm dhe negativitet, nga e cila me zor do prisni që të dilni. Mundohuni që të mos humbni durimin dhe të prisni deri sa kjo e mërkurë të kalojë.

Demi

Jeta juaj ka ndryshuar ose është duke ndryshuar radikalisht, kjo për shkak të vullnetit tuaj. Jo gjithmonë ndryshimet kanë qenë të dëshiruara ose pozitive, përkundrazi kanë qenë të rënda, por pavarësisht kësaj do të gjeni forcën për ti përballuar sa më mirë.

Binjakët

Kjo ditë do të jetë neutrale, por gjatë saj mund të keni probleme ligjore, të cilat do të kërkojnë zgjidhje. Mundohuni që të ecni përpara me vendosmëri.

Gaforrja

E mërkura do të jetë pozitive dhe disi frenetike, ku të gjithë planetet do i keni në favor, me përjashtim të Saturnit. Kjo gjë do të bëjë që të ndiheni disi konfuz dhe me dëshirë për gjëra të ndaluara si dhe një dashuri të pamundur për tu arritur.

Luani

Parashikohet një ditë neutrale gjatë së cilës duhet të rishihni një sjellje lidhur me dashurinë, sidomos nëse momentalisht jeni vetëm. Mundohuni që të mos keni shumë pretendime dhe të shkoni kundër të tjerëve.

Virgjëresha

Ju pret një ditë pozitive, gjatë së cilës keni lënë pas shpine një javë të mbushur me nervozizëm. Edhe në punë parashikohen projekte mjaft të mira. Dashuria do të ecë më së miri, ku mund të bëni apo merrni propozime të bukura.

Peshorja

Mundohuni që të mos zemëroheni dhe të qëndroni larg stresit, pasi kjo ditë do të jetë disi e komplikuar, gjatë së cilës mund të ketë probleme dhe polemika të llojeve të ndryshme. Por bëni mirë që ta lini ditën që të ecë normalisht.

Akrepi

Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive dhe e rëndësishme, ku yjet do të jenë në favorin tuaj. Parashikohet një ditë gjatë së cilës do të ketë përmirësime të ndjeshme.

Shigjetari

Hëna nuk do të ketë më ndikim negativ në shenjën tuaj, duke sjellë përmirësime. Parashikohet një ditë neutrale, ku do të shqyrtoni mirë situatën profesionale.

Bricjapi

Do të jetë një ditë e komplikuar, ku nervozizmi do të dominojë në sferën profesionale. Bëni kujdes, pasi këto tensione mund të reflektohen edhe në dashuri, duke sjellë pasoja negative.

Ujori

Urani vijon të ketë ndikim në shenjën tuaj, duke bërë që të ndjeni nevojën për liri. Vlerësoni më mirë situatat, para se të merrni vendime pa u bërë pishman.

Peshqit

Kjo e mërkurë do ju gjejë të karikuar me fuqi. Do të arrini që të bini në sy dhe të nxirrni në pah të drejtën tuaj, lidhur me çështje të vjetra. Sa i takon dashurisë, nuk do të ndihen ende të qetë plotësisht, dhe kjo gjë pasi mund ta mbani mendjen tek situata të së kaluarës.

Ditari politik

Të fundit