Humb jetën nga covid-19 një 28-vjeçar nga Shkodra

Covid-19 i merr jetën një tjetër të riu në Shkodër.

Viktima është identifikuar si Anton Çuni, me profesion elektricist në qytetin verior.

Lajmi është bërë i ditur nga OSHEE e Shkodrës, ku shkruan: Virusi nuk njeh moshë, aq më tepër profesion… Padrejtësisht i mori jetën kolegut tonë, elektricistit 28-vjeçar, Anton Çuni. Me hidhërim të madh, të pikëlluar, i shprehim ngushëllime të sinqerta familjes, të afërme dhe miqve. U prehtë në paqe”.

Nuk dihet nëse i riu vuante nga sëmundje të tjera bashkëshoqëruese.