Kënga e re e Florit e bën Klajdin të mendojë martesën

Dje Flori Mumajesi ka publikuar këngën “Thjesht të du” e cila është pritur shumë mirë nga publiku. Pas këngës, Klajdi ka nxituar të shprehë dëshirën për t`u martuar pasi krahas postimit të këngës së re të Florit, ai shkruan:

“Do të doja shumë të ishte kartolina e dasmës sime”

Dhe Flori menjëherë ka kthyer përgjigje teksa i ka komentuar:

“E këndon vëllai yt për ty dhe për atë do t’i shkëlqej sytë”.

 

View this post on Instagram

 

Do doja shume te ishte kartolina e dasmes sime 🙈 @iamflorimumajesi @petritkllokoqi @erzapecci

A post shared by Klajdi Haruni (@klajdiharuni) on


Edhe pse Klajdi është gjithmonë i rezervuar për jetën e tij private, si duket “Klajdi ka mendje të martohet.”

Ndërsa për Florin ky është një rikthim në muzikë që prej një mungese shumë të gjatë e cila është komentuar shumë në media dhe nga fansat e tij. “Thjesht të du” është një këngë që me shumë gjasa do kthehet në himnin e shumë çifteve të lumtura pasi është një himn për dashurinë.