Flash News

KRYESORE

Klea Huta në darkë iftari me dekolte të hapur, fansat e “masakrojnë”

Këngëtarja dhe moderatorja Klea Huta ka publikuar një foto në mediat sociale veshur me një kostum sportiv dhe një bluze të bardhë me dekolte të hapur.

Në fotot  me miken e saj, Klea shkruan, “ Kur ishim për një darkë iftari! Zotë të bekoftë!”.

Mirëpo, fansave të saj nuk i ka pëlqyer veshja e moderatores. Ata e kanë kritikuar nëpërmjet komenteve të lëna në Instagram.

“Për 1 dark iftari, me gjoks jashtë??”, “Iftar me këtë veshje”, “Si mund të shkosh ti në iftar ashtu kur feja islame nuk e pranon?” , janë ndër komentet e fansave.

Më pas Klea ka bllokuar komentet e ndjekësve.

Të fundit