Konfirmon Xhemi Shehu: Po, do largohem nga ‘Portokalli’

Xhemi Shehu nuk do të jetë më moderatorja e spektaklit të humorit në Top Channel, ‘Portokalli’.

Lajmi është konfirmuar nga vetë Xhemi, teksa në një nga fotot e postuara në Instagram, një nga fansat e pyet nëse aludimet për largimin nga “PORTOKALLIA” ishin të vërteta, ndërsa ajo u përgjigj duke e pohuar një fakt të tillë.

Xhemi Shehu e ka prezantuar prej kohësh ketë program dhe ende nuk dihet se cilat ishin arsyet që e çuan drejt këtij vendimi, apo nëse ka vendosur të largohet përfundimisht nga Top Media.