Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

“Posta e mëngjesit” ju sjell një blic lajmesh kryesore ndodhur dje në Shqipëri. Klikoni në hiperlinqe nëse doni të lexoni më shumë. Nëse e doni ‘Postën’ në emailin tuaj na shkruani në [email protected]

■ Emigrantët shqiptarë shqetësojnë seriozisht Britaninë, ambasadori thërret në takim Gledis Nanos. Diskutimet

■ Radhët kilometrike në Kakavijë/ Emigrantët shqiptarë të braktisur, shteti ‘hesht’ përballë Greqisë

■ E lidhur: Pas radhës kilometrike të mjeteve, pala greke shton sportelet në Kakavijë

■ Ervis Martinaj “i humbur”/ Policia kthen sytë nga Vlora, ku po përqëndrohen hetimet

Arrestohet shqiptari në Itali, miliona euro nga trafiku i kokainës

■ Balkan Insight: Të rinjtë e Ballkanit, të frustruar nga ekonomia, politikanët dhe institucionet

■ Elizabeth II në Has/ Reportazhi i ‘Daily Mail’: Qyteti po zbrazet nga eksodi i emigrantëve, të rinjtë ëndërrojnë Anglinë

■ Video/ Si ndodhi tragjedia e Himarës? Dëshmitari rrëfen skenën e ngjarjes, manovrat që i morën jetën 7-vjeçares

■ VKM-ja e qeverisë: Jepen me koncesion programet për dhënien e shtetësisë shqiptare

Të fundit