Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Abuzimi me fondet e IPARD, Rama e pranon: Do të korrigjojmë administrimin e fondeve

Viti i ri akademik me protesta, auditorë gjysmë të mbushur dhe degë që rrezikojnë të mbyllen

"S’ka dritë në fund të tunelit", qeveria nuk e di se kur përfundon Rruga e Arbrit

Situata në Kosovë, Grenell: SHBA të dërgojë një emisar të posaçëm, duhet hetim transparent

Takimi i fshehtë në New York, Berisha tregon se “ç’gatuan” dyshja Rama-Vuçiç ndaj Kurtit

 Studentët e mjekësisë në protestë: Qeveria po shpërdoron të ardhurat e popullit 

Sekuestrohet makina dhe telefoni i Klea Gjatës, fliste çdo ditë me Laert Haxhiun 

Do eleminohej nga Laert Haxhiu, merret në mbrojtje ish-prokurorja Merita Selimi 

Bojkoti i studentëve të mjekësisë, Berisha: Solidarizohem! Nuk është zgjidhja kontrata, zgjidhja është rritja e rrogave

Të fundit