Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Berisha: Pavarësia e Shqipërisë i vuri fuqitë e mëdha para faktit të kryer, ishte shtet sovran dhe i pavarur

Në ditën e Pavarësisë, qytetarët e Lezhës protestojnë kundër paktit Rama-Meloni

Grabitja e argjendarisë në Kamëz, autorët u arratisën me BMW X6, dyshohet se erdhi nga Fushë-Kruja

Vjosa Osmani uron Pavarësinë e Shqipërisë, ditëlindjen e Adem Jasharit dhe daljen e parë të UÇK-së 

Beleri: Ligji në Shqipëri nuk funksionon, kush nuk pëlqehet nga Rama, persekutohet! 

111 vite Pavarësi, Shqipëria në festë 

Paloka: Sot ‘festojmë’ ditën e Pavarësisë me kryezuzarin që e mbajmë prej 10 vitesh kryeministër 

I dënuar me 26 vite burg për vrasjen e një mësuesje në Londër, vrasësin shqiptar e kthejnë në atdhe

U nis nga Prishtina me vrap për të nderuar Festën e Pavarësisë, arrin në Tiranë atleti Erzen Zyberaj

"Dhunues i sovranitetit”, Berisha: Rama duhet ti ketë ditët e numëruara

Të fundit