Flash News

KRYESORE

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Zelenskyy nga Tirana: Të organizojmë një forum të posaçëm për mbrojtjen mes Ukrainës dhe Ballkanit

Samiti, Zelensky: Putin rrezik për vendet e Ballkanit

Zbardhet deklarata e përbashkët e samitit: Rusia kërcënim i madh

A do dërgojë NATO trupa në Ukrainë?/ Zelensky nga Tirana: Macron e la të hapur si mundësi

Samiti u mbajt pa flamuj kombëtarë, Berisha: Kjo ndodh sepse ‘Putini i vogël’ nuk toleronte flamurin e Kosovës Edito

A do ta njohë Ukraina pavarësinë e Kosovës? Osmani: Ai moment do të vijë bashkë me fitoren e Ukrainës

Kuzhinë e ndarë, palestër private/ Jeta "e luksit" për të burgosurit VIP

Arrestohet ish-kreu i Kadastrës së Gjirokastrës, akuzohet për falsifikim dokumentesh

Tronditet Korça! Vritet me armë zjarri një person, autori më pas vret edhe veten

GJKKO shtyn vendimin për Fredi Belerin, kur është caktuar seanca e radhës 

Të fundit