Lubonja: Tre gjërat që bën Rama për të mbajtur Qeverinë

Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në “Studio e Hapur” u shpreh se kryeministri Edi Rama për të mbajtur qeverinë duhet të bëjë tre gjëra.

“Të ketë paratë e oligarkëve; të qarkullojë paratë; të sundojë gjithçka me këto para”, u shpreh Lubonja. 

LEXO: “Njësoj jeni të gjithë”, Basha përplaset me Lubonjën: Dëgjo njëherë!

Basha zbulon se kush ishte me Arben Ahmetajn në Range Rover-in që u përmbys në Maqedoni

Basha i drejtohet Vasilit, Lubonjës dhe Rakipllarit: Uli duart! Jemi tre me një!