“Lufta për Selenën”, The Weeknd përlotet për këngëtaren në Caochella

Nuk e dimë se çfarë  ka kaq shumë të veçantë Selena Gomez por dy këngëtarët kanadëzë janë në luftë me ndjenjat e tyre për këngëtaren. Në festivalin e Caochella ka interpretuar dhe kanadezi The Ëeeknd, i cili është përlotur nga interpretimi me ndjenjë që ka bërë.

Teksti i këngës supozohet t`i jetë kushtuar Selenës dhe këngëtari ka ndjerë çdo fjalë të këngës.

{E}

A post shared by The Weeknd & Selena Gomez (@abelenaslove) on

Omg //C

A post shared by Justin B & Selena G Updates™️ (@gomezbieberdayli) on