Meghan përlotët nga ‘sulmet’ e vazhdueshme të mediave: Veçanërisht si femër është vërtetë e tepërt

Meghan Markle është vazhdimisht në shënjestër të mediave. Tabloidët britanikë e sulmojnë vazhdimisht Dukeshën e Sussex, aq sa Princi Harry është detyruar të ndërmarrë një veprim drastik dhe ti hedhë në gjyq disa prej mediave.

Së fundmi lidhur me këtë ngjarje ka folur edhe Meghan, e cila na ka prekur me fjalët e saj.

“Veçanërisht si femër është vërtetë e tepërt. Kjo e kalon vështirësinë e të qënurit një e sapomartuar dhe nënë e re. Gjithashtu të falënderoj që më pyetët nëse jam mirë, jo shumë njerëz interesohen për këtë gjë”, u shpreh Meghan e cila edhe u përlot.