Michelle Obama u shfaq me një ‘look’ të ri dhe fansat e pëlqyen shumë

Michelle Obama ka guxuar duke dalë me një pamje ndryshe, që nuk ishim mësuar ta shihnim. Së fundmi, guximi i ish-Zonjës së Parë në veshje e në stil ka surprizuar gjithë fansat e saj (për mirë sigurisht).

Në intervistën e fundit për autobiografinë e saj ‘Becoming’, 55-vjearja është shfaqur me flokë gjysmë biondë dhe me kaçurrela të vogla.

Ajo kishte veshur një fustan jumpsuit me temina shkëlqyese, por ndryshimi i flokëve të saj ka bërë që fansat të komentojnë masivisht në rrjete sociale.

“Më pëlqeu të dëgjoja, por flokët e tu më mahnitën”, është një prej komenteve të shumta që ka marrë zonja Obama.