Në festën e ditëlindjes së saj, Williams i propozon për herë të dytë bashkëshortes

Robbie Williams i ka propozuar për së dyti bashkëshortes së tij, Ayda Field, në festën e saj të ditëlindjes.

Teksa këndonte hitin ‘Angels’ për bashkëshorten, papritur është ulur në gjunjë dhe i ka thënë:

Unë jam i dashuruar me ty Ayda, zemër dhe diçka tjetër, do martohesh me mua sërish?

E përlotur, aktorja sigurisht që i është përgjigjur: “PO”.

 

View this post on Instagram

 

@robbiewilliams …the answer is yes ❤️#besthusbandever #birthdaylove #rydaforever AWxx

A post shared by Ayda Field Williams (@aydafieldwilliams) on