Nënkryetari i PD i përgjigjet zërave për një marrëveshje Rama-Basha

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka reaguar ndaj zërave për një marrëveshje të fshehtë mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD-së, Lulzim Basha.

Paloka i ka hedhur poshtë këto zëra, duke thënë se kjo është një taktikë e kryeministrit Rama i cili, sipas numrit dy të PD-së, përhap blofe nëpër media, sa herë kapet me skandalin e  radhës.

Në një postim në facebook, Paloka shkruan se ‘sa me i rende skandali , aq me absurde behen bllofet qe perpiqet te perhap ne media.’