Flash News

KRYESORE

Nesër martohen, publikohen pamje nga përgatitjet e dasmës së Jonidës dhe Besnikut

Nesër Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi do të kurorëzojnë dashurinë e tyre disavjeçare në martesë. Dasma do të bëhet në plazhin e Malit të Robit, sipas “Tiranapost.al”.

Resorti gjigant ka gjithashtu një pishinë dhe një platformë në mes të detit, e cila lidhet me pjesën tjetër nëpërmjet një ure druri.

Disa ditë më parë u publikua dhe një foto nga ftesa e veçantë, duke treguar kështu se dasma është përveçse në bregdet, edhe me detaje të tilla.

Pas dasmës, Jonida dhe Nesniku do të jetojnë në Prishtinë, teksa Jonida ka hequr dorë nga televizioni si dhe po punon për një produksion të rëndësishëm kinematografik, xhirimet e të cilit po bëhen në qytetin e Fushë-Arrëzit.

 

 

Ditari politik

Të fundit