Neymar zgjedh 5 e yjeve, habit me zgjedhjet e tij në skuadër

Neymar ka përcaktuar skuadrën e tij të ëndrrave. I pyetur për 5 lojtarët që do të zgjidhte për ekipin e tij të ëndrrave, sulmuesi i PSG-së ka zgjedhur vetëm një lojtar të ekipit të tij, ndërsa nuk harron Barcelonën.

Nuk mund të mungonte në listën e tij Lionel Messi. Argjentinasi ka një marrëdhënie të veçantë me atë, ashtu si me Suarezin. Uruguiani është pjesë e ekipit të tij të ëndrrave me dy yjet e Barcelonës që nuk ndahen.

Mbappe është sulmuesi i marrë nga PSG, ndërsa nuk mund të mungonte dhe Pogba. I fundit i zgjedhur nga Neymar është lojtari i Real Madridit, Eden Hazard.