Një muaj pas martesës me miliarderin 48 vite më të madh, aktorja e penduar: Dua të shpëtoj

Aktorja turke Meltem Miraloglu u bë kryefjala e mediave, jo vetëm turke, një muaj më parë kur kurorëzoi në martesë dashurinë me miliarderin amerikan 80-vjeçar.

Edhe pse ishte përpjekur ta mbante martesën larg syve të publikut, lajmi u mor vesh dhe u përhap ngado.

Por vetëm një muaj pas dasmës, mediat shkruajnë se çifti po shkon drejt ndarjes.

Sipas disa mediave raportohe se aktorja Meltem është shprehur teksa qante duke thënë: “Dua të shpëtoj”, dhe duke kërkuar të kthehet në Turqi.