Një orë para mbylljes së votimeve, Kryemadhi takim me Bashën

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi sapo ka mbërritur në selinë e Partisë Demokratike.

Ajo është duke zhvilluar një takim me liderin e opozitës Lulzim Basha, ku po diksutohet për procesin e votimeve te mazhorances dhe aksionet e radhës të opozitës së bashkuar.

Ndërkohë votimet e sotme janë karakterizuar nga një pjesëmarrje e ulet, ndërsa nuk kanë munguar as kërcënimet dhe shantazhet ndaj qytetarëve, për t’i detyruar të votojnë.