Pas ndarjes nga Roberti, Nora takohet me Tunën

Çdo lëvizje e Norës apo Robertit pas ndarjes së tyre, komentohet akoma më shumë se më parë në media. Ajo çka ka habitur fansat është takimi i Norës me Tunën, ish-kunatën e saj me të cilën nuk fliste për shkak të Robertit.

Nora gjithnjë ka qenë e rezervuar në media sa i takon sherrit që dy familjet kishin me njëra-tjetrën, por me ndarjen nga Roberti, ajo ka vendosur t`i rikthehet shoqërisë me Tunën, që është dhe mamaja e kushëririt të Renee-së, Tianit.

Lajmi.net ka fotografuar së fundi një takim mes Tunës dhe Norës, në një prej restoranteve në Prishtinë. Edhe pse prej kohësh, dy kunatat nuk flisnin dhe as shoqëroheshin me njëra-tjetrën, nga këto foto e video, gjithçka tregon tërësisht tjetër gjë.

E ndërsa “Syri.net” shkruan se ka qenë Nora ajo që ka kërkuar një takim me Tunën, për të marrë mbështetjen e saj pas ndarjes me Robertin.