Pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, Luiz Ejlli në hall për të gjetur një femër të sinqertë

Luiz Ejlli ka qenë shumë i komentuar në mediat shqiptare fillimisht për lidhjen me Megi Topallin, vajzën e Jozefina Topallit, dhe më pas për ndarjen e tyre. Por ndonëse është përpjekur të mbajë larg medias jetën e tij private, reagimet e tij në rrjetet sociale nuk kanë kaluar pa u komentuar.

Së fundmi, Luizi ka publikuar një status ku thotë se është e vështirë të gjesh sot një femër të sinqertë.

“Të gjesh një femër të sinqertë sot, është njëlloj sikur të gjesh ëifi në Gjirokastër pa passëord”- ka shkruajtur ai.