KRYESORE

Pas projekteve të shumta, Hekuran Krasniqi publikon baladën në bashkëpunim me Dardan Gjinollin

Këngëtari nga Prishtina, Hekuran Krasniqi, ka bashkëpunuar me Dardan Gjinollin për të sjellë projektin e tyre më të ri, këngën e titulluar "Pa fund".

Vetëm dy ditë nga publikimi i këngës "Mos e le", Hekurani solli një këngë baladë më Gjinollin e cila si tematikë ka dashurinë dhe kujtimeve që kjo ndjenjë lë pas tek çdo njeri.

Kënga është komentuar pozitivisht nga fansat duke komplimentuar këngëtarin.

"Ku ka Hekuran, s`ka zhgënjim"- shkruan një nga fansat e tij në komentet në Youtube.

Ditari politik

Të fundit