“Pendohem për vuajtjen por jo për eksperiencën”, Fjoralba tregon për historinë e dashurisë

Fjoralba Ponari, moderatorja e Top Channel ka treguar në një postim në Instastory që qenka lënduar nga dashurie.

Në “ask me”, një nga fansat e pyet për dashurinë për të cilën është penduar. Dhe Fjoralba i është përgjigjur duke thënë:

“Pendohem kur mendoj vuajtjen që kam kaluar, por jo eksperiencën sepse më ka rritur si njeri!”