KRYESORE

Për herë të parë Emmy Awards u mbajt virtualisht, si u veshën yjet nga shtëpia

Ceremonia e çmimeve “Emmy Aëards”  ka ardhur mjaft ndryshe këtë vit, ku për herë të parë në histori është mbajtur online, për shkak të pandemisë së COVID-19.
Të famshmit kanë bëre lidhje direkte nga shtëpitë e tyre, por kjo nuk i pengoi të visheshin mjaft bukur dhe elegantë. Ndërsa në Staples Center u shfaq Jennifer Aniston, ku mori vëmendjen e të gjithëve me fustanin e zi. Ajo ishte e nominuar për rolin e saj në “The morning show”.
Gjithashtu, Zendaya - që ishte ylli i mbrëmjes duke u futur në histori si fituesja më e re në Emmy -  me pamje mahnitëse nga Christopher John Rogers dhe Giorgio Armani te Tracee Ellis Ross. Në fotot e mëposhtme shini veshjet më të bukura nga shtëpia:

Ditari politik

Të fundit