Përballja e parë televizive që pas ndarjes, Bora Zemani sfidon Klaudian dhe Albin

Mbrëmë ishte nata e parë e “Kënga Magjike” në Pallatin e Kongreseve dhe Klaudia Pepa dhuroi një performancë të jashtëzakonshme bashkë me11  balerinët që kishte sjellë nga Italia. Por sonte radhën për të kërcyer e ka prezantuesja tjetër, Bora Zemani.

E kujt tjetër ja ka besuar koreografinë Bora përveçse Albi Nakos, ish-bashkëshortit të Klaudia Pepës. Në këto kushte, i bie radha Klaudias të prezantojë Albin dhe kjo do të jetë përballja e tyre e parë televizive pas ndarjes.

Ndërkohë, edhe Albi ka postuar në profilin e tij në Instagram një video dhe shkruan “Bora Zemani, Kënga Magjike”.