Flash News

POLITIKOFF

Adrola i drejtohet të birit: Bashkë do ja dalim në çdo gjë

Adrola i drejtohet të birit: Bashkë do ja dalim në çdo

Adrola Dushi është një nga vajzat më të bukura shqiptare dhe është shumë e pëlqyer. Prej vitesh ajo po zhvillon karrierën e saj si modele në Shtetet e Bashkuara të Amerikës por lidhjet me Shqipërinë nuk i ka shkëputur pasi shpesh herë vjen këtu dhe merret me projekte të ndryshme.

Adrola është e divorcuar dhe ka një djalë, Troin. Modelja shqiptare është bërë nënë në një moshë shumë të re.

Sot, Troi feston 7-vjetorine  lindjes dhe mami i tij i ka bërë një dedikim shumë të veçantë, ku ndër të tjera i thotë se bashkë do ja dalin.

“Para 7 vitesh, ne kete date dhe kete ore une preka mrekulline me dore. O Fryma ime, m’u befsh 100 vjec. Ma gezfosh cdo dite ne jete se pervecse je gjeja me e bukur qe me kane pare syte, je dhe njeriu me i shenjte qe une njoh. Ti erdhe si bekim ne jeten time, se, pavaresisht cdo gjeje qe sjell jeta une e di qe me duhet te qendroj e forte pikerisht qe syve te tu plot jete t’mos ju humbase shkelqimi. Asnje nate nuk mund t’i mbyll syte pa falenderuar Zotin per ty. Ti je jeta ime, shoku me i mire i mamit dhe ne te dy bashke do ja dalim ne cdo gje. Happy birthday biri im!”, shkruan Adrola në urimin e saj  për të birin.

 

Ditari politik

Të fundit