POLITIKOFF

Bebe Rexha bëhet "meme" por e merr me sportivitet

Bebe Rexha bëhet "meme" por e merr me sportivitet

Bebe Rexha ka disa javë që ka publikuar projektin e saj më të ri me DojaCat dhe në klipin e këngës doli me flokët e kuq. Një guxim për këngëtaren, të cilën së fundmi e kemi parë vetëm me flokë bionde.

Pas këtij eksperimentimi, këngëtarja ka postuar foto të shumta, e njëra prej tyre është kthyer në meme, gjë të cilën këngëtarja e ka marrë goxha me sportivitet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#BabyImJealous TV debut tonight on @fallontonight with @dojacat , see you there ????

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Bebe bëri dy fije bionde tek baluket e saj dhe kaq ka mjaftuar që të kthehet meme duke e krahasuar me me logon e rrjetit të famshëm të ushqimeve “MC Donald’s”, ndërsa Bebe e shpërndau edhe vetë këtë meme dhe shkroi:

“E dashuroj."

Bebe Rexha bëhet "meme" por e merr me sportivitet

Ditari politik

Të fundit