Flash News

POLITIKOFF

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë në një pritje të ëmbël.

Lajmin e ka konfirmuar vetë çifti, në videon përmbledhëse të episodit të ardhshëm të “Cherry on Top”, nën moderimin e vetë Bora Zemanit.

“Një lumturi kaq e madhe nuk mund të mbahet dot vetëm për vete”, thotë Bora në nisje, ndërsa prek barkun, pak të rrumbullakosur.

 Në një fragment tjetër të videos Donaldi i puth dorën, të dy të emocionuar.

Për më shumë detaje, ndiqni të premten në orën 21:00, me shumë të ftuar të tjerë të komentuar, si Ilir Shaqiri, Anxhela Peristeri, apo Enxhi Nasufi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Të fundit