Flash News

POLITIKOFF

Odise Roshi bëhet baba për herë të dytë

Odise Roshi bëhet baba për herë të dytë

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare dhe ekipit turk të Sakaryaspor, Odise Roshi është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur vet futbollisti me anë të një postimi në rrjetin e tij social Instagram. Roshi njoftoi se u bë baba për herë të dytë duke postuar një foto teksa mbante në duar djalin e tij të porsalindur. Në mbishkrimin e postimit, i emocionuar Odise ka shkruar:

"Mirë se erdhe në jetë princi im i vogël Noan Roshi!"

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Odise Roshi (@roshiodise)

Rikujtojmë që Roshi u martua në vitin 2020 me partneren e tij Silvi dhe dyshja kanë edhe një djalë më të madh i cili erdhi në jetë në vitin 2021.

Të fundit