Producenti i njohur Cricket bëhet baba për herë të parë, emri i veçantë i vogëlushes

Producenti Cricket është shumë i njohur në muzikën shqiptare. Ai është bërë baba për herë të parë dje dhe lajmin e ka dhënë vetë përmes fotos së postuar në profilin e tij në Instagram.

“Mirë se erdhe në jetë Kanina. Ti dëshiroj gjithë të mirat në jetë, qofsh gjithmonë e lumtur”, shkruan ai krahas fotove.

Cricket ka marrë urime të shumta nga fansa e kolegë për këtë moment kaq të bukur në jetën e tij për vogëlushen e tij me emrin kaq të veçantë.

 

View this post on Instagram

 

Mire se erdhe ne jete KANINA💝 Ti deshiroj te gjitha tmirat ne jete, qofsh e lumtur gjithmone! 💝💝💝💝💝

A post shared by Donat Prelvukaj (@cricket.music) on