Reperi shfaq flamurin shqiptar në videoklipin me G-Eazy

Gashi dhe G-Eazy kanë publikuar sot videoklipin e këngës ‘My Year’. Reperi me origjinë shqiptare, Gashi, nuk ka harruar as flamurin kuq e zi në videoklipin e ri, ndonëse origjinën e tij nuk e fshehur asnjëherë në intervistat për mediat amerikane.

‘My Year’ ka disa muaj që është publikuar në versionin audio dhe dy reperët kanë performuar në emisionin shumë të ndjekur në SHBA, ‘The Tonight Show’.