Sekuestrohen armë dhe heroinë, detajet e para nga operacioni gjatë natës në Tiranë

foto ilustruese
foto ilustruese

Një operacion antidrogë është zhvilluar gjatë natës së mbrëmshme në Tiranë.

Policia ka zbardhur detajet e para të këtij aksioni, ku janë sekuestruar një sasi të konsiderueshme lënde narkotike heroinë, armë zjarri e sende të tjera.

Policia ka shoqëruar disa persona në ambientet e Policisë, ndërsa në orët në vijim pritet të dalë në një deklaratë për shtyp.