Selena Gomez pati kriza paniku dhe ankthi para performancës në “AMA”

Performanca e Selena Gomez është shoqëruar me shumë koment. Kjo edhe për shkak se ajo kishte disa luhatje të zërit teksa performonte këngët që i dedikoheshin Justin Bieber dhe kanë qenë një “mbyllje kapitulli” me ish të dashurin e saj.

Ajo hapi eventin me “Lose You to Love Me” dhe “Look at Her Noë” por para se të performonte mesa duket Selena po i ushtronte vetes shumë presion dhe gjithçka ka ndodhur për shkak të krizave të panikut dhe ankthit që kanë kapur këngëtaren para se të dilte në skenë.

Një burim për E!News e konfirmoi këtë: “Selena pati ankth dhe krizë paniku para performancës pasi po i ushtronte vetes shumë presion”.