Si ju duket Keanu Reeves pa mjekër?

Hulumtuesit tregojnë shpesh në studimet e tyre se mjekra i ndihmon pjesërisht meshkujt të rritin pozitën e tyre në mesin e meshkujve të tjerë.

Aktorët në përgjithësi preferojnë të mbajnë mjekër dhe një prej tyre është aktori i njohur Keanu Reeves, të cilin prej kohësh e mbajmë mend me mjekër të gjatë.

Por në fillim të gushtit, ai u shfaq krejt ndryshe duke surprizuar fansat me fytyrën “bebe” pa asnjë qime. 54-vjeçari u fotografua gjatë xhirimeve për filmin e ri “Bill & Ted Face the Music”, në Neë Orleans, duke na treguar se është shumë larg imazhit të djalit të keq!

Fansat nuk e kanë pëlqyer këtë pamje të re të tij, ndaj shpresojnë që ai të kthehet shumë shpejt siç ishte.

Po ju si mendoni?